Contact Romexpo

Daniela Sisin

Director Directia Comerciala


Telefon: 021 207.70.00 int. 1012
Mobil: 0758 837 735
daniela.sisin@romexpo.ro

Carmen Blasutti

Manager Proiect


Telefon: 021 207.70.00 int. 1008
Mobil: 0757 065 658
carmen.blasutti@romexpo.ro

Rodica Arsene

Manager Proiect


Telefon: 021 207.70.00 int. 1018
Mobil: 0758 044 590
rodica.arsene@romexpo.ro

Irina Ardeleanu

Organizator


Telefon: 021 207.70.00 int. 1098
Mobil: 0758 837 710
irina.ardeleanu@romexpo.ro

Gabriel Pristoleanu

Organizator


Telefon: 021 207.70.00 int. 1096
Mobil: 0745 055 349
gabriel.pristoleanu@romexpo.ro

Livia Leoveanu

Organizator


Telefon: 021 207.70.00 int. 1059
Mobil: 0758.837.734
livia.leoveanu@romexpo.ro

Luiza Cotenescu

Organizator


Telefon: 021 207.70.00 int. 1041
Mobil: 0758 837 732
luiza.cotenescu@romexpo.ro

Andreea Caitas

Specialist PR


Telefon: 021 207.70.00 int. 1221
Mobil: 0758 837 759
andreea.caitas@romexpo.ro

Alina Nicolescu

Parteneriate media


Telefon: 021 207.70.00 int. 1182
alina.nicolescu@romexpo.ro

Cum ajungeti la Romexpo?
• Cu avionul
Centrul expozitional ROMEXPO se afla la 15 minute distanta de cel mai mare aeroport international din Romania, Henri Coanda si la 5 minute distanta de aeroportul international Baneasa.
• Cu masina
Coordonatele noastre GPS sunt: 44.476234, 26.064972
• Cu trenul
Centrul expozitional ROMEXPO se afla la 15 minute de Gara de Nord. Pentru detalii privind mersul trenurilor, accesati www.cfrcalatori.ro
• Cu transportul public
Centrul expozitional ROMEXPO se afla la 15 minute distanta de statia de metrou Aviatorilor (click aici pentru harta).
Centrul expozitional ROMEXPO se afla la 5 minute distanta de statia de tramvai si autobuz Piata Presei Libere..
Unde va cazati in Bucuresti?
Ofertele hotelurilor si ale altor unitati de cazare din Bucuresti se gasesc pe
www.tourism-bucharest.com si  www.bucharest-tourism.com